Rus Merhemi Ürün İçeriği ve Etkisi

Rus merhemi; Rusya ve Türkî Cumhuriyetlerinde yıllar önceden beri bilinen fakat bilimin el değmesi ile beraber, son dokunuşlarını alan kısa-uzun- kalın-ince tüy fark etmeksizin 6 seans sonunda sizi 10 ile 20 yıl arası tüy sorunundan kurtaran doğal bir merhemdir. Rus merhemi, içeriği sayesinde cildinize zarar vermez, aksine cildinizin bozulmuş bir yapısı varsa, cildinizi yeniden düzenler. Bu yüzden hem istenmeyen tüylerinizden kurtulacak, hem de cildinizin Ph dengesini koruyabileceksiniz. Üstelik sadece kol ve bacak için değil, tüm vücut için uygundur. Genital bölge gibi, hassas bölgelerde de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bitkisel Ürün İçeriği Rus Merhemi

Rus Merhemi içeriği

Ceviz & Ceviz Sütü: Ceviz, iyi kolesterol (HDL)’ yi yükseltir ve böylece de damar tıkanıklarının önüne geçmiş olur.  Kanın akışkanlığını artırır. Bu sayede damar tıkanıklığı, kanda pıhtılaşma gibi sorunların çözümüdür.  Bir Omega 3 yağ asidi türü olan alfa-linolenik asit, temel E vitamini türü gama-tokoferol, kolesterol plakalarının damar çeperlerinden temizlenmesini, diğer maddelerden arınmasını sağlar. Ayrıca fitosteroller  Cevizin bu kadar lezzetli ve sağlıklı olmasını sağlar

Deiyonized Su: Organik ve inorganiklerden oluşmuş ve her maddeden arındırılmış suya saf su, demineralize su veya Deiyonized su isimleri verilir. Genellikle endüstriyel süreçlerde ve laboratuarlarda tercih edilen saf su, aynı zamanda deiyonize su, distile su gibi isimlerle de bilinmektedir.  Saf su iletken özelliği ile de güzellik sektörü ve endüstriyel sektörde fazlaca kullanılmaktadır.

Rus Merhemi Sağlıklı Bir Ürün Mü?

Rus Merhemi MVA- 240591 sayılı izin ile Tüy azaltıcı merhem olarak reçete edilebilmektedir. Ayrıca İtalya Pavia Üniversitesi’nde yapılan araştırmalar sonucunda, ürünün 2. Ayın sonunda tüyleri %100 yok ederek onay almıştır. Bu da demek oluyor ki, piyasa da bulunan yasal olmayan ürünlerden farklı olarak hem kaliteli ve hem de uygun fiyatlıdır. Ayrıca en önemlisi de içerisinde hiçbir şekilde kimyasal madde bulunamamaktadır. 

Yan Etkisi Var mıdır?

Ürünün içeriği bitkiseldir. Bu da demek oluyor ki, içinde her hangi bir kimyasal bulunmadığı için, cilde bir yan etkisi yoktur. Tabii cildi çok hassas ve çok sorunlu ciltler için aynısını söylenmez. Eğer kişinin cildi çok sorunlu ya da aşırı hassassa yada cildi ile ilgili bir rahatsızlığı varsa, kişi uygulamadan önce bileğinin iç kısmına bir miktar Rus merhemi sürerek alerji testi yapılmalıdır. Eğer bileğinizde kızarma şişme kabarcıklaşma gibi sorunlar görülürse ürün kullanılmamalıdır. Genel kullanıcı yorumlarına bakıldığında, Rus merhemi kullanan kişilerin hepsi, alerji ile karşılaşmamış ve üründen çok memnun kalmıştır. Bu yorumlara güvenerek söylüyoruz ki Rus merhemi hem tüylerinizi yok eder hem de cildinizi daha düzgün hale getirir. Rus Merhemini satın almak istiyorsanız resmi internet sitesinden satın alabilirsiniz. Ayrıca bir sağlık merkezi ya da eczane gibi, sağlık ürünleri satan bir işletmeniz varsa, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak üründen toplu şekilde alabilirsiniz.

Ürünü Nasıl Satın Alabilirim?

Rus Merhemi Etkisi ve İçeriği ile Hemen Sipariş Ver

Rus merhemi hem tekli hem de set olarak satılmaktadır. Ürün kol, bacak, koltuk altı, sırt, iç bacak, göbek, göğüs gibi tüm vücutta kullanılabilmektedir. Vücut durumuna set paket satın alabilir, ya da tekli paket alabilirsiniz. Set paket aldığınızda ürünün fiyatı ortalama epilasyon fiyatlarıyla aynı olacaktır. Tabii ki kişinin kullanım amacına göre de farklılık gösterir. Kişi sadece bölgesel tüyleri azaltmak isterse ürünü 6 seans değil 3 seansta bitirmesi gerekir. Kişi tamamen 10 ile 20 yıl arası tüylerinden kurtulmak isterse bunun için 6 sansı tamamlamış olmaması gerekir. Ürünün içeriği doğal olduğu için, genellikle ciltlere alerji yapmamaktadır. Fakat ürünü bileğinizin iç kısmına sürüp 5 dakika beklerseniz, alerji olmadığını ya da olduğunu anlayabilirsiniz. Ürünün standart kullanımı 6 seanstır.

Rus Merhemi Alt Sipariş