Rus Merhemi Kullanımı

Rus Merhemi Kullanımı gayet basit ve hızlıdır. Etkili Sonuç için Kampanyalı setlerimizi inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Pratik bir kullanım için Sür, bekle ve Su ile yıka ile yaza daha özgür adımlar atabilirsiniz.

Ürün Nasıl Kullanılır?

02127021661

Ürün kullanımı oldukça basittir. Kullanacağınız bölge temizlenir ve ince tabaka halinde Rus kremi sürülür. En az 1 en fazla 2 dakika ciltte bekletilir. Daha sonra yıkanır ya da temiz bir bez yardımıyla ciltten temizlenir. Sonuç ilk seansta gözle görülür şekilde etkilidir. Eğer anormal bir durumunuz yoksa ( hormonsal bozukluklar gibi) en fazla 6 seansta kıl köklerinizden 10 ile 20 yıl arasında kurtulursunuz. Genellikle tüm ciltlere uygundur. Eğer çok hassas bir cildiniz varsa; Bilek kısmına bir miktar Rus merhemi sürerek alerji testi yapabilirsiniz. Eğer kızarıklık ve kabarma gibi bir sonuçla karşılaşırsanız, ürünü vücudunuzun başka bir bölgesine uygulamayın. Eğer sadece kızarıklık varsa diğer bileğinize de yaparak aynı işlemi tekrarlayın. Bazen ürün alerji yapmazsa kullanım talimatlarını okuyarak uygulamaya başlayın. Seans Aralıklarını 1. Seanstan sonra belirleyebilirsiniz. Eğer ilk seanstan kısa süre sonra tüylenme başlarsa, seans aralarındaki süreyi kısaltmak gerekir. Bu yüzden seans aralarını takip etmekte fayda var.

Rus Merhemi Yeni ve Etkisi

Kaç Seansta Tam Sonuç Alınır?

Bütün bayanların nefret ettiği kısa tüyler bile, ilk seansta kaybolacaktır. Çünkü içerisindeki maddeler tamamen bitkisel olduğu için,  direk tüy köklerine emilecek ve dökecektir. Sadece belirli bölgeler için değil tüm vücut için kullanılabilir. Özellikle de Genital bölge gibi çok hassas bölgelerde de kullanılabilir. Ayrıca 6 seans düzenli kullanıldığında tüylerinizi yok etmenin yanı sıra; Bozuk cilt düzeyinizi de tamamen tedavi edecektir. Tüm bunları yaparken size acı ve ağrı çektirmez. Jilet gibi tehlikeli değildir. Ağda gibi acı çektirmez Sadece sürmeniz ve yıkamanız sonucu pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

 Ürün set ya da tekli olarak satılmaktadır. Özellikle tüm vücut için özel setler mevcuttur.  İçersindeki ceviz sütü ve ceviz yapraklarının suyu sayesinde direk kıl köküne nüfus eder. Böylece cildi tahriş etmeden istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Üstelik acısız, ağrısız ve tamamen doğal içeriklidir. 2. Seansta tüy hücrelerini zayıflatır. Beslenmesini keser. 4. Seans sonunda kıl kökü iyice tembelleşir ve uzaması kesilir. 6. Seans sonunda da kıl kökü tamamen etkisini kaybeder.

Rus Merhemi Alt Sipariş